CO CHCEŠ, ABY OSTATNÍ ČINILI TOBĚ, ČIŇ TY JIM

VZNIK DELFÍNŮ

7. června 2010 v 21:08 | Karloviny
VZNIK DELFÍNŮ

Vědci, kteří věří v  evoluci tvrdí, že delfíni vznikli takto -
Před miliony a miliony lety byla v praoceánu ryba a ta měla čím dál tím méně potravy, a proto začala skákat na břeh pro potravu ze souše.
Jak tak pořád skákala a skákala na souš, začal se jí z generace na generaci měnit trup a ploutve se změnily v tlapy. A nejen to, také se jí změnilo dýchací ústrojí. Žábry se proměnily v plíce.
Z pravěké ryby se tímto opakovaným skákáním na souš stalo pravěké zvíře, údajně kopytník, ale viděl jsem i dokument, kde toto zvíře vypadalo, jako kočkovitá šelma.
Toto pravěké zvíře ale za čas mělo na souši čím dál, tím méně žrádla a tak začalo skákat do vody a potápělo se pro potravu v moři.
A jak tak tato pravěká kočkovitá šelma opakovaně skákala do vody pro potravu, začal se jí z generace na generaci měnit trup a tlapy se změnily v ploutve. Dýchací ústrojí však zůstalo nezměněné a proto má dnes delfín sice tvar ryby, ale na rozdíl od ryb má plíce.
Kdo chce, ať tomu věří, já osobně věřím tomu, že delfíni vznikli takto - Genesis 1,20-22  I řekl Bůh: "Hemžete se vody živočišnou havětí …" I stvořil Bůh veliké netvory a rozmanité druhy všelijakých hbitých živočichů, jimiž se zahemžily vody… Viděl, že to je dobré. A Bůh jim požehnal: "Ploďte a množte se a naplňte vody v mořích."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 George J.Tauchman George J.Tauchman | E-mail | Web | 7. června 2010 v 23:13 | Reagovat

Samozrejme jsem v tomto stejne viry jako Ty bratre v Kristu - takzv. vedecke vyklady jsou nicim nepodlozene teorie. Timto ma kazdy mozno verit temto, nebo si vzit Bibli, prostudovat ji, a posoudit sám. (Poznamka: nekteri neverici si pro "logictejsi" vyklad nahrazuji oznaceni BUH slovem priroda k pote to tema "stravi" lehceji a pripusti si nezbytnost vyssi moci, ktery na nasi zemi a nebi nastolila poradek, ktery se lidé snazi vsemocne narusovat, vedeni k tomu svoji hrisnou podstatou.) Tem, kteri toto ctou a tezko by prestali s vedomim "ja, hrisnik??" Bych chtel vzkazat - prez vse nedobre co jsme v zivote nadelali a delame, máme obrovske stesti, ze Pan Buh, je nesmirne trpelivy a ma lidi tak rad, ze ackoliv nadelali tolik zleho, aby nas zahranil obetoval sveho jedineho syna Jezise Krista, ktry za nas za vsechny zemrel na krizi, abychom se skrze nej dockali spaseni. Za tri dny pote vstal z mrtvych, byl mezi lidmi a pote byl vzat na nebesa kde sedi po pravici Bozi a ceka na den, kdy se vrati na zem aby prijal ty kteri v nej jako Spasitele veri. Rozhodni sám o sve budoucnosti - nevis li jak, porad se s Karlem, on Ti rad vysvetli vsechny moznosti jake nam zivot pred i po smrti nabizi.God bless you.

2 Lucia Lucia | E-mail | 21. června 2010 v 15:01 | Reagovat

Želám pekný deň.

Volám sa Lucia, a chcem krátko poznamenať, ak dovolíš k Tvojmu komentáru.

Je skvelý, vystihol si presne podstatu Božej lásky k nám,

krásne si to napísal,.

Áno, krásne si to napísal, Boh sa vždy skláňa k nám, aby nás zdvihol

z prachu a v momente, keď povieme, Pane, ľutujeme zabúda na naše previnenia.

Prepáč, vždy sa stretávam práve naopak s názormi proti viere a zvlášť

z Čiech. Ale Ty si ma veľmi potešil.

Boh vždy hľadá každého človeka. Teším sa , že Boh   preniká do sŕdc ľudí všade.

Aj ja čítam rada na tomto odkaze všetky krásne články K.Faltu.

3 Radek Radek | E-mail | 5. října 2010 v 21:22 | Reagovat

Lucia: Amen, ja jen doufam, ze Buh pronikne do vsech srdci, ne jen do nasich, nas "bratru a sester" Cechu a Slovaku.Jinak, kdo by chtel vedet vice o rozdilech-"dukazech" podporujicich stvoreni misto evoluce, klidne mi napiste.
Nam kteri uz zijeme v Kristu, je to snad jasne :-)
Slava Panu za vse, co nam zjevil a Bozi milost pro nas vsechny!Amen!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama